Menu

Serum do rzęs, czyli jak sprawić, że rzęsy będą piękniejsze

29 października 2018 - General

Nawet największe oczy muszą mieć odpowiednią oprawę. Zdrowe, długie oraz gęste rzęsy to marzenie niejednej kobiety. Niestety, natura nierzadko płata nam prawdziwe figle. Bardzo często rzęsy są krótkie, łamliwe, cienkie. Na szczęście dzisiaj w sklepach kosmetycznych oraz aptekach znajdziemy specjalistyczne produkty , z pomocą których można szybko poprawić kondycję rzęs. Dobrze dobrane serum sprawi, że rzęsy staną się długie, gęste oraz przestaną wypadać. Jakie składniki znajdują się w dobrym serum do rzęs? Jak powinno się stosować takie kosmetyki?

Skład serum do rzęs
To, jakie składniki znajdą się w serum do rzęs zależne jest oczywiście od producenta. Wskazać można jednak te, które wykorzystywane są naprawdę często. Chodzi między innymi o bimatoprost. Jest to substancja bardzo silnie stymulująca rzęsy do wzrostu. Jej dodatek sprawia, że serum bardzo dobrze wydłuża rzęsy, a efekty pojawiają się naprawdę szybko. Jednocześnie substancja jest bezpieczna , a jej stosowanie nie jest związane z żadnym ryzykiem.

Bardzo często serum do rzęs zawiera również prowitaminę B5 oraz witaminę E. Są to składniki wnikające głęboko w strukturę rzęs, a {w efekcie|w konsekwencji{ poprawiają ich kondycję. Rzęsy stają się znacznie mocniejsze, lśniące, mniej łamliwe. Substancją, po którą także niezwykle często sięgają producenci takich preparatów jest kwas hialuronowy. Głęboko nawilża on rzęsy, sprawia także, że ich powierzchnia staje się zdecydowanie gładsza.

Dobre serum do rzęs ma w swoim składzie także alantoinę. Sprawia ona, że nie należy obawiać się podrażnień oraz zaczerwienia niezwykle delikatnej okolicy oczu. Serum do rzęs – z uwagi na miejsce, w które się je nakłada – musi być dawać oczekiwane efekty, ale także musi być delikatne. W związku z tym wielu producentów stawia na wyciągi roślinne. Do tych stosowanych naprawdę często zalicza się ten z tataraku działający przeciwzapalnie, a także z nagietka , który korzystnie wpływa na procesy regeneracyjne. Rewelacyjnie sprawdza się także wyciąg z lnu , który chroni przed wysuszeniem skóry. Do wyciągów, które również wykorzystywane są w przypadku tego typu kosmetyków zalicza się te z zielonej herbaty, pszenicy, nagietka, aloesu oraz palmy sabałowej.
Wśród składników aktywnych często używanych w produkcji serum do rzęs używane są również nanopetydy oraz molekuły aminokwasów. To substancje dzięki którym serum jeszcze silniej wydłuża rzęsy. Sprawiają, że rzęsy naprawdę w krótkim czasie stają też zdecydowanie grubsze.

Jak szybko pojawią się efekty
Sięgając po serum do rzęs, trzeba wiedzieć, że pierwsze efekty można zauważyć po mniej więcej czterech tygodniach. Na maksymalny efekt należy jednak poczekać o wiele dłużej, bo od trzech do nawet sześciu miesięcy. Jeśli jednak postawiłyśmy na naprawdę wysokiej jakości serum, warto czekać. Rzęsy będą bowiem długie, gęste, naprawdę mocne, a oko będzie miało niezwykłą oprawę.

Gdzie udać się, jeśli chcemy kupić serum do rzęs?
Kosmetyk ten bez problemu znaleźć można obecnie w każdym sklepie sprzedającym kosmetyki https://www.przedluzanierzes.net.pl/ . Także niektóre apteki mają w swojej ofercie najwyższej jakości kosmetyki dbające o nasze rzęsy.

W każdym sklepie oferującym kosmetyki znaleźć można dzisiaj bardzo duży wybór serum do rzęs. To kosmetyk, który warto wprowadzić do swojej codziennej pielęgnacji. Precyzyjnie dobrany skład i regularne stosowanie sprawią, że każda pani będzie mogła pochwalić się zadbanymi, zdrowymi rzęsami, które nie będą się łamały. Bez wątpienia wysokiej jakości serum do rzęs to kosmetyk, który warto stosować nawet wówczas, gdy nasze rzęsy są w dość dobrej formie. To kosmetyk wart swojej ceny nawet wtedy, kiedy ta nie jest zbyt niska.

Dodaj komentarz