Menu

Jak pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej?

28 listopada 2018 - General

Spalacze tłuszczu: działanie?
Spalacze tłuszczu to środki, których rolą jest zwiększenie tempa spalania niechcianej tkanki tłuszczowej. Dostępne dzisiaj spalacze tłuszczu odznaczają się dwukierunkowym działaniem. Prowadzą do zwiększonej produkcji ciepła. Podnoszą wydolność organizmu dzięki czemu możliwy jest intensywniejszy wysiłek fizyczny. Stawiając spalacze tłuszczu, należy jednak pamiętać, że muszą być łączone z dietą oraz treningiem. W przeciwnym razie oczekiwać zadowalających efektów.

Jakie składniki najczęściej wykorzystywane są w spalaczach tłuszczu .

Dostępne teraz na rynku spalacze tłuszczu to bardzo wysokiej jakości suplementy diety, które charakteryzują się zawartością silnie działających substancji. To właśnie ich dodatek sprawia, że osoby stosujące spalacze tłuszczu osiągają obiecywane przez producentów efekty https://www.steroid.pl/. Do bardzo często stosowanych substancji zalicza się:
-kofeinę;
-L-karnitynę;
-zieloną herbatę;
-kapsaicynę;
-zieloną kawę;
-johimbinę.

Kofeina to nie tylko kawa
Kofeina to chyba wszystkim znana substancja, którą cechuje działanie pobudzające organizm. Sprawia, że znika zmęczenie. Dla osób , które chcą pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej kofeina ma bardzo duże znaczenie. Sprawia bowiem, że tempo przemian metabolicznych zostaje znacząco zwiększone. Kofeina sprawia, że nasz organizm zużywa zdecydowanie większe pokłady energii. To właśnie dlatego po kofeinę sięgają powszechnie producenci omawianych suplementów diety.

L-karnityna
Jest to substancja, którą producenci spalaczy tłuszczu bardzo cenią . Dzięki niej nasz organizm o wiele efektywniej radzi sobie z kwasami tłuszczowymi. Dzięki niej dochodzi do rozpadu kwasów tłuszczowych z których zbudowana jest nasza tkanka tłuszczowa.

Zielona herbata coś więcej niż popularny napój
Zielona herbata jest charakteryzującym się wyjątkowo silnym działaniem antyoksydantem, który świetnie sprawdza się też w spalaczach tłuszczu. Dodatek zielonej herbaty to jeszcze bardziej przyspieszona termogeneza. W efekcie nasz organizm znacznie szybciej spala tkankę tłuszczową. Warto dodać, że zielona herbata działa również pobudzająco. Z jej pomocą można walczyć z nadmierną sennością.

Kapsaicyna
To substancja, która bez wątpienia rewelacyjnie znana jest wszystkim zwolennikom ostrych przypraw. Znajduje się w ostrej papryce i to właśnie dzięki niej tak porządnie piecze ona nasz język. Kapsaicyna sprawia, że procesy przemiany materii zachodzą zdecydowanie szybciej. Jej dodatek do spalaczy tłuszczu przekłada się również na zdecydowanie większy wydatek energetyczny organizmu.

Zielona kawa
To substancja, której rola w walce ze znienawidzoną tkanką tłuszczową jest coraz większa. Dzięki niej podczas aktywności fizycznej zużywamy zdecydowanie więcej energii, co oznacza większą ilość spalanych kalorii. Wszystko za sprawą kwasu chlorogenowego, który obecny jest w zielonej kawie. Zielona kawa coraz częściej dodawana jest do spalaczy tłuszczu.

Dodaj komentarz